O Domu

Dom "Anielisko" to placówka opiekuńczo-wychowawcza typu specjalistyczno-terapeutycznego utworzona zgodnie z ustawą z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz.U. Nr 149, poz. 887 z późn. zm)
Historia Domu "Anielisko" się tworzy na naszych oczach. Trudny remont, adaptacja pomieszczeń dobiegł końca w roku 2013. Dziękujemy wspaniałej firmie OSEMIT za wykonanie niezwykle trudnego zadania. Dziękujemy firmie BSH za podarowany sprzęt agd.
Dziękujemy za wsparcie zaprzyjaźnionej Fundacji "Słonie na balkonie" za pomoc w wyposażaniu lokalu. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, szczególnie Wspólnocie "Mocni w Duchu" za to, że o nas pamiętają.
Dom "Anieliko" mieści się na I piętrze kamienicy przy al.Kościuszki 48. Od wiosny 2014 roku przebywają tam 2 dziewczynki i 4 chłopców.
Pragniemy, by był to zwyczajny, kochający dom dla tej 6 dzieci, które ogromnie tego potrzebują. DOM, taki prawdziwy, serdeczny, gościnny. Dom, w którym domownicy szanują sie nawzajem. Do którego miło przyjść i w nim pozostać.
Za nami wyjazdowe wakacje, codzienność w szkole i poza szkołą. Były też i Święta i urodziny każdego z dzieci. Integrują się wspólnie z dzieciakami ze Świetlicy "Anielisko". Razem tworzymy jedną wielką rodzinę:)
O Domu napisano także w mediach: http://www.katolik.pl/zakatek-dla-maluczkich,25204,416,cz.html

Urząd Miasta Łodzi
RCPS
Mocni w Duchu
PAH
Insert
Evolution
Fundacja PZU
Ośrodek
BSH
fundacjaatlas
Lux Cordis
pracownia talentów
asseco
dajemy dzieciom siłę
mbank
podziel się posiłkiem