Kto nas wspiera

Wspiera nas Centrum MOCNI W DUCHU i Wspólnota "Mocni w Duchu".

Realizujemy projekty finansowane z budżetu Miasta Łodzi.

Mamy też i innych Sponsorów,
to dzięki  Sponsorom możemy działać!!!!!!

Oto oni:

Telewizja Polska SA. w ramach akcji świątecznej REKLAMA DZIECIOM - w roku 2020 i 2021 wsparła terapie podopiecznych Świetlicy i Domu"Anielisko".

Firma SAFE MASK  wsparła podopiecznych Domu "Anielisko" w trudnym dla wszystkich czasie pandemii Covid-19. Za maski bardzo serdecznie dziękujemy.

Fundacja Banku PKO BP wsparła podopiecznych Domu "Anielisko" w formie sfinansowania zajęć pozalekcyjnych dla podopiecznych.

Firma ELLA  zaoferowała podopiecznym Domu "Anielisko" możliwość nieodpłatnego podnoszenia swoich umiejętności językowych w obszarze języka angielskiego.

Grupa Blue Medica objęła od 2019 roku opieką medyczną dzieciaki z Domu"Anielisko", jak również wspiera nasze placówki materialnie.

Fundacja Lux Cordis wsparła wyjazdowe wakacje 2017 dla dzieciaków ze Świetlicy i Domu "Anielisko".

Polska Akcja Humanitarna w ramach programu Pajacyk wsparła dożywianie podopiecznych Świetlicy "Anielisko" w okresie wakacji 2017, 2019, 2020 i w roku szkolnym 2020/2021.

Fundacja PZU - dzięki wolontariuszom i wsparciu z Fundacji PZU mamy na strychu tak domowo, a w roku 2017 atrakcyjne wakacje.

W 2016 roku do Wspaniałego Grona Naszych Dobroczyńców dołączyła Firma Asseco Data Systems

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę wsparła nasze działania terapeutyczne w ramach Programu Grantowego Bezpieczne Dzieciństwo 2016/2017

Fundacja mBanku w ramach programu grantowego "Wakacje z matematyką" 2016 i 2017 r.

Fundacja TescoDzieciom w ramach programu grantowego Pracownia Talentów wspiera realizację projektu "Smaczne podróżowanie".

Firma Insert z Wrocławia produkująca oprogramowanie dla firm wspiera nas nieodpłatnym abonamentem do pakietu księgowo-płacowego Rewizor GT i Mikrogratyfikant oraz SubiektGt. To bardzo ułatwia nasze funkcjonowanie od tej "niewidocznej" czyli administracyjnej strony.

Młodzież Polonijna skupiona przy Polskim Duszpasterstwie Akademickim prowadzonym przez Ojców Dominikanów we Fryburgu (Szwajcaria) przekazuje na potrzeby naszej Świetlicy tacę z niedzielnych Mszy Św.

Firma BSH podarowała nam zmywarkę i kuchnię elektryczną z piekarnikiem do Świetlicy oraz wyposażyła w pełni w sprzęt agd Dom "Anielisko".

Przez kilka lat otrzymywaliśmy za pośrednictwem Caritas Archidiecezji Łódzkiej żywność w ramach programu PEAD Unii Europejskiej i Państwowej Agencji Rynku Rolnego.

Fundacja "Dzieci Niczyje" wsparła realizację projektu w ramach Programu Grantowego "Bezpieczne Dzieciństwo".

Fundacja Dobroczynności Atlas wsparła nasze działania remontowe prowadzone w celu uruchomienia nowej placówki.

Firma Danone wsparła nasze działania w latach 2007, 2011 i 2012
W roku 2011 projekt "Wiem-działam-jem"
W roku 2012 " Spotkajmy się przy wspólnym stole"

Fundacja Banku Zachodniego BZ WBK wsparła realizację projektu: "Nauka i zabawa to jest dla nas sprawa"
W ramach Programu Grantowego "Bank Dziecięcych Uśmiechów"

Firma Evolution Trade Sp. z o.o. podarowała drzwi do Domu "Anielisko"

Fundacja Magis z Gdyni wspierała nas w latach 2007-2009.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wspierała regularnie nasze działania (wypoczynek letni, Gwiazdka).

Firma Mikomax z Łodzi podarowała meble do Świetlicy "Anielisko".

Pomaga nam również wiele innych instytucji i osób prywatnych....

Wszystkim ludziom dobrej woli,
którzy wspierają nas na wiele dostępnych sposobów

DZIĘKUJEMY!!!!